Rozšírené hľadanie
Utorok 6. Jún 2023 |
meniny má Norbert

PR články - Bývanie

Prebudujte svoju záhradu s profesionálnymi riešeniami pre stavbu terasy

Prebudujte svoju záhradu s profesionálnymi riešeniami pre stavbu terasy

Datum: 04.06.2023

Je to ten čas roka, kedy sa naše myšlienky a pohľady upierajú von, do záhrad a na terasy. Terasa je miestom, kde môžeme relaxovať, tráviť čas s priateľmi a rodinou, alebo si jednoducho vychutnávať slnko.

Parfémové bytové vône

Parfémové bytové vône: Oživte svoj domov jedinečnou arómou

Datum: 03.06.2023

Atmosféru nášho domova dokážu ovládať mnohé faktory, ale len máloktorý z nich má taký priamy vplyv na naše zmysly ako vôňa.

3 rošty na posteľ – 3 faktory pohodlného a zdravého spania

3 rošty na posteľ – 3 faktory pohodlného a zdravého spania

Datum: 31.05.2023

Výber roštu a matraca je veľmi dôležitý. Ak nevyberiete správnu kombináciu, matrac sa rýchlo zničí. Zároveň je vhodná kombinácia roštu a matraca dôležitá pre pohodlie pri spaní.

Ochladzovač vzduchu

Najlepšie ochladzovače vzduchu

Datum: 23.05.2023

Ak sa chcete pripraviť na prichádzajúce horúčavy, zaobstarajte si ochladzovač vzduchu, ktorý vás príjemne schladí. Trh ponúka nespočetné množstvo ochladzovačov, ale ako si vybrať ten najlepší?

Asfaltové pásy na ploché strechy

Asfaltové pásy na ploché strechy

Datum: 20.04.2023

Hydroizolácia je neodmysliteľnou súčasťou plochej strechy, pretože chráni dom pred zrážkovou vodou, alebo topiacim sa snehom. Existujú dva najpoužívanejšie typy hydroizolácie a to stierkové – sem patria napríklad tekuté lepenky, alebo povlakové, ako napríklad PVC fólie a asfaltové pásy.

Elektrické podlahové vykurovanie

Elektrické podlahové vykurovanie: Aké sú najväčšie benefity?

Datum: 29.03.2023

Rekonštruujete svoj príbytok či staviate nový dom? Isto potom stojíte pred otázkou, aký typ vykurovania zvoliť. Klasické radiátory nie sú príliš estetické, a síce trh ponúka aj rôzne oku lahodiace dizajnové kúsky, zaberajú v miestnosti zbytočný priestor – a čo je najdôležitejšie, radiátory spravidla nie sú príliš efektívne.

Aké sú trendy v životnom štýle v roku 2023?

Kráčate s dobou? Aké sú trendy v životnom štýle v roku 2023?

Datum: 29.03.2023

Vždy je nepríjemné, ak sa naši priatelia začnú baviť o niečom, o čom vy počujete prvýkrát. Robte a vlastnite aj vy to, čo ostatní, a nenechajte sa zahanbiť.

Basso klimatizácie

Basso klimatizácie: Prečo sa oplatí ich kúpa?

Datum: 22.03.2023

Kúpa klimatizácie sa jednoducho oplatí z mnohých hľadísk. V prvom rade ide o praktické zariadenie do každej domácnosti. Počas leta totiž dokáže miestnosť príjemne ochladiť a v zime zase zakúriť. Vďaka tomu budete pociťovať v domácnosti veľký komfort, ktorý si jednoducho zamilujete.

Vylepšite svoj domov dekor s Vintage kobercom

Vylepšite svoj domov dekor s Vintage kobercom

Datum: 20.03.2023

Ak chcete svojmu interiéru dodať nádych elegancie a charakteru, vintage koberce sú vynikajúcou voľbou. Tieto jedinečné koberce sú nielen funkčné, ale prinášajú so sebou aj bohatú históriu a jedinečnú estetiku.

Aby každá podlaha rovná bola

Aby každá podlaha rovná bola

Datum: 14.03.2023

Čaká vás prerábka bytu alebo domu? A tentoraz nejde len o vymaľovanie stien? Máte v pláne vymeniť podlahy, ktoré už dosluhujú alebo vám už jednoducho nesedí ich farebnosť? Kým sa pustíte do realizácie novej podlahy, pamätajte, že podlaha v interiéri by mala byť nielen estetická, ale tiež odolná voči opotrebovaniu a jednoduchá na údržbu. Čo je však ešte dôležitejšie, mala by byť rovná.

Ochráňte vašu stavbu pred vodou vhodnou hydroizoláciou

Ochráňte vašu stavbu pred vodou vhodnou hydroizoláciou

Datum: 28.02.2023

Hydroizolácie striech patria medzi najčastejšie práce v rámci rekonštrukcií budov. Vedeli ste však o tom, že tak môžete činiť aj pri spodnej stavbe?

trendy v interiérovom dizajne

Ako sa formujú tohtoročné trendy v interiérovom dizajne

Datum: 22.02.2023

Rok 2023 je tu a s ním aj nové vízie dizajnérov. Aké trendy najviac ovplyvnia interiérový dizajn v tomto roku a čo bude dominovať po vizuálnej stránke vnútorným priestorom? Niektoré nadviažu na tie z predchádzajúcich rokov, iné vnesú do našich obydlí nadčasové novinky. Pozrime sa spoločne na tie najhorúcejšie trendy v bývaní.

Výstavba domu. Poradíme vám, aký materiál kúpiť

Výstavba domu. Poradíme vám, aký materiál kúpiť

Datum: 12.02.2023

Postav dom, zasaď strom. Pred stavbou domu a zasadením stromu vás čaká dlhá cesta. Od tvorby projektu, cez rozpočet a výber stavebnej firmy až po rozhodnutie, z akého materiálu bude dom postavený.

Dôvody, prečo povedať “áno” profesionálnemu tepovaniu matracov

Dôvody, prečo povedať “áno” profesionálnemu tepovaniu matracov

Datum: 08.02.2023

V posteli strávime tretinu nášho života a preto je pochopiteľné, že ľudia venujú množstvo času aj peňazí pri výbere a kúpe vhodného kvalitného matraca.

zónovanie matracov

Viete, čo je zónovanie matracov a aké má výhody?

Datum: 06.02.2023

Viete, k čomu slúži zónovanie, pre koho je vhodné a ako vybrať matrac podľa zón? Nákup kvalitného matraca by ste nemali podceňovať, a preto sme pre vás pripravili praktického sprievodcu. Zistite, aké druhy zónových matracov existujú, kedy vám prídu vhod a prečo na ne nedáte dopustiť.

nábytky na mieru z dreva

Prečo sú nábytky na mieru z dreva v konečnom dôsledku vždy výhodnejšie?

Datum: 01.02.2023

Potrpíte si na originálnom dizajne a zariadení interiéru? V tom prípade by ste mali investovať do kvalitného nábytku na mieru.

problém so strechou

Čo robiť, ak máte problém so strechou?

Datum: 26.01.2023

Strecha si vyžaduje určitú starostlivosť, aby vydržala dlhšie. Bohužiaľ, aj keď je správne udržiavaná, v priebehu rokov sa môže poškodiť. Hoci je plynutie času jednou z príčin zhoršenia stavu, existujú aj iné príčiny, ktoré v mnohých prípadoch nemôžeme ovplyvniť. Napríklad vlhkosť, zlá inštalácia alebo predchádzajúce opravy.

5 + 1 výhod hliníkových okien

5 + 1 výhod hliníkových okien

Datum: 13.01.2023

Pri porovnaní cien plastových a hliníkových okien zistíte, že hliníkové vás vyjdú oveľa viac. Práve cena je jedným z dôvodov, prečo plastové okná vyhrávajú nad hliníkovými.

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Najlepší matrac pre pohodlný odpočinok

Datum: 27.12.2022

Podľa vedeckých štúdií strávi človek tretinu svojho života v spánku. Nočný odpočinok však nemusí mať vždy pozitívny vplyv na obnovenie síl: ráno nás trápia bolesti chrbta, bolesti a únava v tele.

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Kvalitnú drevenú terasu začnite riešiť už v zime

Datum: 21.12.2022

Drevená podlaha na terase alebo balkóne je skvelým doplnkom vonkajšieho obytného priestoru.